eco_stream (eco_stream) wrote,
eco_stream
eco_stream

Шановний Антоне Мірошниченко та всі кліматичні активісти!

 Вітаємо організацію 350.org із успішними зйомками екологічних відеороликів, що демонструвалися та розповсюджувалися на фестивалі «ЕкоЧашка»!

До нашої зустрічі восени в офісі проекту Eco-Stream, що націлений на зйомки екологічного відео, ми відверто побоювались, що нам доведеться лише своїми силами освоювати цю цілину.

Ми раді, що наші ідеї щодо створення позитивного, конструктивного та інструктуючого відео на теми енергозбереження, раціонального використання води, сортування сміття тощо так надихнули кліматичних активістів, що це завершилось успішним створенням серії роликів за грантової підтримки Гете-Інституту.

Нам приємно, що лейтмотив Eco-Stream про те, що необхідно бути екологічно свідомим саме зараз, а також, що необхідно робити екологічно-свідомий вибір у кожній побутовій ситуації, так майстерно обіграні у відзнятих вами сюжетах.

Дуже приємно знаходити однодумців, які готові знімати якісне екологічне відео в Україні.

Команда проекту Eco-Stream висловлює щиру подяку Гете-Інституту за підтримку соціально й екологічно важливих ініціатив в Україні.

Бажаємо успішної промоції відео серед українців!

 

Ми сподіваємося, що той факт, що відео вільно розповсюджувалося на фестивалі, дозволяє викласти його на сайті Eco-Stream у розділі «Ековідеомікс» та повідомити усіх наших читачів і глядачів, що екологічна відеоколекція поповнилась. 

 

У разі, якщо є заперечення з боку авторів чи спонсорів, будь ласка, повідомте, аби ми не розміщували відео у мережі Інтернет і не порушили ваших прав.

Успіху в реалізації подальших екологічних ініціатив!

Спільними зусиллями ми можемо зробити більше!

З найщирішими вітаннями,

Команда Eco-Stream та

 

особисто Автор проекту Eco-Stream Діана Проценко  

 

 

Tags: 350.org, eco-stream, відео, екологія
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments